Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
Z życi a bohaterek h2o

Z życi a bohaterek h2o
20/02/54 [29-10-2008]

Hej

Mam dziś dla Was garść informacji o DZIEWCZYNACH H2O

Cariba Heine urodziła się 1 października w Republice Południowej Afryki . Jest australijską aktorką. Występuje jako Rikki Chadwick w serialu H2O - Just Add Water emitowanym przez stacje Network Ten, Jetix i Disnay Channel.W wieku 16 lat wystąpiła w australińskim tanecznym show "Strictly Dancing". Jej ulubiony zespoł to Muse.Cariba przybyła do Australii w 1991 r. Pasje Heine to gra aktorska i taniec. Nie chce ona niczego więcej poza kontynuowaniem pracy w tym przemyśle przez długższy czas.Zagrała główną rolę Amandy w krótkim filmie Bassilistic Sessions i była zatrudniona jako najmłodsza wykonująca tancerka na zjeździe Stargazers w Sydney. Występowała w wielu aktorskich produkcjach podczas tournee po USA i wystąpiła w teledysku brytyjskiego artysty Willa Young'a.Cariba jest niezmiernie angażującą się i zdeterminowaną aktorką. Dla roli Rikki wynajęła osobistego trenera pływania, aby podbudować swą siłę w wodzie. Jej ciężka praca opłaciła się, kiedy Cariba została przywołana na finałową próbę, która była filmowana pod wodą. Kiedy jej pośrednicy przekazali jej wieści, Cariba aż krzyknęła.Szczególnie kiedy dowiedziała się, że wygrała rolę Rikki. To była rola, którą bardzo pragnęła.
Claire Rhiannon Holt urodziłą się  7 lipca 1988 w Brisbane w Australii Jest australijską aktorką,najlepiej znana ze swojej roli Emmy Gilbert w serialu H2O - wystarczy kropla. Poza graniem w serialu, Claire wystąpiła też w kilku kampaniach reklamowych. Aktorstwa uczyła się w szkole i prywatnie. Ostatnio została nominowana do Nickelodeon UK Kids Choice Awards 2007 razem z Phoebe Tonkin oraz Caribą Heine. Claire jest również częścią obsady amerykańskiego filmu The Messengers 2. Będzie w nim grała córkę głównego bohatera. Ma także czarny pas w Taekwondo.

Phoebe Tonkin - urodziła się 17 września 1989 r w Sydney, australijska aktorka i modelka znana z roli Cleo Sertori z serialu H2O wystarczy kropla wody.W wieku czterech lat zaczęła tańczyć taniec klasyczny. W wieku dwunastu lat ukończyła "Australian Theatre of Young People". Jej debiutem telewizyjnym jest rola w serialu H2O wystraczy kropla (just add water). Ma na koncie ukończonych wiele konkursów teatralnych oraz nagrodę na szekspirowskim festiwalu w Sydney. Phoebe została również  zamieszczona na okładce teletygodna ! I wystąpi w nowym horrorze "Noc wielkiego koszmaru.


Głosuj (0)

Kamiś ||| [Powrót] Zostaw ślad

oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
patrycja
hej fajny blog i szablon
:-)
18/12/01 [30-10-2008]
| brak www

kessy
h2o górąą xdd
10/25/02 [30-10-2008]
| brak www
Design by Angel. Powered by Blog4u.pl